yükleniyor

SEO

SEO çalışmalarımız sitenize daha fazla trafik ve dönüşüm kazandırmak için tasarlanmıştır. Hizmetlerimiz kurallara uygun olmakla beraber uzun vadede sonuç veren çalışmalardan oluşmaktadır.

Google’dan trafik elde etmenin en kolay yolu yüksek kaliteli bir site olduğunuzu Google’a ispatlamak ve onun kalite standartlarına uyum sağlamaktır. Google kalite gereksinimlerini karşılamayan siteleri cezalandırma yoluna gitmektedir. Sitenizi arama motoru gereksinimlerine yönelik kontrol eder ve gelecekte onların standardına uyum sağlamanız için gerekli SEO çalışmasını gerçekleştirmekteyiz.

SEO çalışmaları maliyetli olabilmektedir ve bu maliyet sitenizin boyutuna, uygulanacak olan çalışmalara ve çalışmaların uygulanma süresine göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak yaptığımız çalışmaların kapsamı şu şekildedir:

  • Sizin için SEO hizmetini gerçekleştirmek ve tanımladığımız zorluklara göre maliyet belirlemek
  • Dahili bir ekibe veya harici bir geliştirme ekibine sahipseniz onlarla uyumlu bir biçimde çalışmak ve birlikte hareket ederek sitenizi adım adım iyileştirmek.

Tek Seferlik veya Aylık Ödeme Planlı SEO Hizmetleri

Sunduğumuz tüm SEO hizmetleri bir sitenin düzenlenmesi, optimize edilmesi ve yüksek kaliteli pazarlama programının bir parçası haline getirilmesini içermektedir.

SEO çalışmaları için gerekli gördüğünüz alanlarda benimle çalışabilir ve ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz:

  • Tek Seferlik
  • Aylık

Talebinize bağlı olarak SEO performansı konusunda size çeşitli raporlar ulaştırıyoruz. Elimizde bulunan profesyonel araçların her birisinin potansiyellerine bağlı olarak çeşitli ücretli bulunmaktadır. Bu ücretlerin ödenebilmesi için SEO çalışmalarımızda en uygun fiyatlandırmayı yapmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!