yükleniyor

E-Ticaret

İnternet üzerinden gerçekleştirilen ve modern pazarlama tekniklerini içeren farklı satış metotları, elektronik ticaret kapsamında değerlendirilebilir.

Son beş yılda popülaritesi hızla artan e-ihracat da tıpkı e-ticaret gibi mal ve hizmetlerinizi yurt dışına satarak yüksek gelir elde edebilmenizi sağlayan yenilikçi bir ticari işlem yöntemidir.

Satıcının ve alıcının haklarını karşılıklı olarak güvence altına alan ödeme ve gönderim seçenekleri sayesinde yurt dışına da kolaylıkla gönderim gerçekleştirilebilirsiniz.

Hepsi Bir Arada

Markanızın ihtiyaçlarına göre geliştirilen özel e-ticaret projeleri, uzun vadede hızlı hareket edebilmenizi sağlayarak hedeflerinize ulaşmanızı en kolay hale getirir. Siparişlerinizi organize edebilmek ve yönetebilmek için ihtiyaç duyacağınız tüm detaylar bu yazılımda.

Sınırları Ortadan Kaldırın

Markanızın önüne geçen tüm engelleri ortadan kaldırın. Mağazanıza giriş yapan tüm trafik hacmine göre sizi en uygun sunucuya dahil ediyor ve anlık 100k ziyaretçiye dahi uygun bir altyapıyı size sunuyoruz.

Sınırsız Tasarım Seçeneği

Hayal edebileceğiniz tüm kullanışlı tasarım seçeneklerine erişin ve sepetten ödeme aşamasına kadar tüm sayfaların her noktasına müdahale edebilirsiniz.

Operasyonuna Özel Modüller

Her iş modeli kendi yazılımsal ihtiyacını doğurur. Gelişen operasyon kurgularına özel tasarlamış olduğunuz modülleri hayata geçiriyor ve değişen ihtiyaçlarınıza anlık çözümler sunuyoruz.

Daha Fazlasına Erişin

Raporlama ve destek araçları sayesinde cironuza en çok etki eden ürünleri, kategorileri ve markaları dilediğiniz tarih aralıklarında karşılaştırabilir ve taleplerinize özel raporlama servisleri oluşturulabilir.

Uluslararası Düzeyde Altyapı

Zamandan tasarruf ederek işlevsellik ve kullanım açısından mükemmel çözümler sağlayabileceğiniz seçeneklere ulaşmak artık çok kolay. BKR BİLİŞİM ile her büyüklükteki e-ticaret projesini kolayca yönetebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!